Okulary specjalistyczne

W True Eye Experts, szczycimy się posiadaniem niesamowitego zespołu optyków, którzy poświęcają czas, aby stworzyć okulary dostosowane do Twoich specyficznych potrzeb. Robimy to, wykorzystując najnowsze technologie i najnowsze produkty w branży, aby stworzyć specjalistyczne okulary, takie jak te, o których możesz przeczytać poniżej!

Okulary sportowe i

ochronne Nasze biuro posiada wiele oprawek ochronnych, które są przeznaczone do użytku w miejscach pracy wymagających okularów ochronnych z certyfikatem OSHA. Posiadają one zdejmowane osłony boczne, co oznacza, że oprawki ochronne mogą być noszone w domu lub w pracy. Oferujemy również okulary sportowe, które są wykonane ze wzmocnionego nylonu i posiadają wyściółkę po wewnętrznej stronie oprawki. Są one idealne do uprawiania sportów o wysokim ryzyku urazów głowy, takich jak koszykówka, piłka nożna, siatkówka i inne. Wreszcie, nasz gabinet obsługuje wielu motocyklistów w zakresie okularów na receptę. Posiadamy oprawki, które są zgodne z normą Z87.2 (wymóg dla motocyklistów z Florydy).

Okulary do komputera

Wielu naszych pacjentów walczy o to, by mieć jedną parę okularów, które dobrze sprawdzają się w domu i podczas pracy przy komputerze - zwłaszcza jeśli użytkownik korzysta ze stanowiska komputerowego przez 8-10 godzin dziennie. Nasi okuliści zwracają szczególną uwagę na pacjentów, którzy mogą być kandydatami do specjalistycznych okularów komputerowych. Czasami okulista przepisuje soczewki o mocy dostosowanej do odległości między twarzą pacjenta a ekranem komputera. Soczewki te mogą być również zoptymalizowane dla stanowisk komputerowych z wieloma ekranami lub innymi niestandardowymi ustawieniami. Wszystkie oferowane przez nas okulary do komputera mają wiele opcji, które pomagają pochłaniać i blokować szkodliwe niebieskie światło emitowane przez nowoczesne ekrany komputerowe.

Soczewki kontaktowe trudne do dopas

owania Nasi lekarze mają wieloletnie, udane doświadczenie w dopasowywaniu pacjentom trudnych do dopasowania hybrydowych i twardówkowych soczewek kontaktowych. Są one szczególnie pomocne i ratują wzrok pacjentom, którzy cierpią na keratoconus, zwyrodnienie brzeżne rogówki, przeszczep rogówki i wysoki stopień astygmatyzmu. Przyjdź do True Eye Experts, aby zobaczyć, jak nasze specjalistyczne okulary mogą zarówno poprawić Twój wzrok, jak i dopasować się do Twojego unikalnego stylu życia.

O serwisie

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z odpowiednim wyborem okularów czy soczewek. Pokazujemy, że praca przed komputerem nie musi być męcząca, wystarczy umiejętnie dobrać okulary, które poprawią komfort naszej pracy.

Zadbaj o swój wzrok razem z nami.

Kontakt

kontakt@universalis.com.pl

Galeria